Gubin, Lubuskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Prac Erfurt Od Zaraz

Erfurt, Niemcy

Poszukujemy do pracy w Niemczech/ Erfurt osoby na stanowisko Komisjoner/Tłumacz.

Opis stanowiska:

Komisjonowanie artykułów sportowych bądź sprzętu elektronicznego za pomocą skanera. Tłumaczenie na język polski komunikatów bądź poleceń pracownikom polskojęzycznym.

Wymagania:

Doświadczenie w komisjonowaniu towaru na magazynie.
Znajomość języka niemieckiego (min. poziom B1 warunek konieczny).

Oferujemy:

Niemiecką umowę o pracę tymczasową na czas określony do 31.01.2016 z możliwością przedłużenia.

Stawka od 9 Euro brutto/h.

Pomoc w załatwieniu formalności przed wyjazdem, wsparcie koordynatora polskojęzycznego.

Zakwaterowanie (częściowo odpłatne).

Praca od soboty 17.10.

Zainteresowane osoby prosimy o pilne przesłanie CV na adres rekrutacja.niemcy@outlook.com.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 13 Pazdziernik, 2015  22:35

Identyfikator: 564466

Wyświetleń: 2138